q
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
Adriana Mazur fotograf Kraków: fotografia ślubna, fotografie dzieci, sesje ciążowe | Portret. Łukasz Biliński – malarz
Piękna fotografia ślubna Kraków, która porusza, zachwyca, nie przemija. Profesjonalny fotograf Kraków: artystyczne ujęcia, inspiracje sztuką, modą, reportażem.
fotograf, fotograf Kraków, fotograf małopolska, fotografia ślubna kraków, fotografia ślubna małopolska, fotografie dzieci, sesja ciążowa
17404
post-template-default,single,single-post,postid-17404,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Portret. Łukasz Biliński – malarz

Portret. Łukasz Biliński – malarz

Sesje portretowe nalezą do moich ulubionych. Do ich realizacji niewiele trzeba, tak naprawdę to dobry kontakt z portretowaną osobą. Nie musi on oznaczać wcale wesołej atmosfery, chociaż i taka pomaga, kontakt może być również ciszą, spojrzeniem, komfortem wzajemnej współpracy czy po prostu zgodą modela dla fotografa na jego odkrywanie.

Proste środki wyrazu jak czerń i biel, kontrast i cień są najprostsze w użyciu jednak stawiają największe wyzwania dla fotografa i jego modela.

Taka była również sesja Łukasza Bilińskiego – malarza , który w swoich pracach posługuje się tymi najprostszymi formami wyrazu z wielką swobodą.

Dziękuje za zaproszenie do swojej pracowni…

Top